Куршевель переплюнув Лондон по прибутковості
 Невеликий курорт Куршевель у французьких Альпах може принести більш високий прибуток ніж одне з найбільш привабливих місць для інвестицій - Лондон.
В останній доповіді Knight Frank Residential Research зазначено, що інвестиції в район Трьох Долин в Куршевелі здатні повернути 6,7% річних порівняно з 2,8%, поверненими інвестиціями в нерухомість центрального Лондона.

 Дослідження засноване на розрахунку орендної плати в новому шале Carré Blanc в Куршевелі. Вартість апартаментів тут варіюється від 360 тис. до 2,49 млн. євро, з урахуванням цього агентство Knight Frank розрахувало орендну ставку на 14 тижнів (2 тижні на піку сезону, два - у «високий» сезон, чотири тижні - в помірний, чотири - в середній і два - в «низький» сезон).

 За даними The Wall Street Journal, французькі Альпи почали залучати значний інтерес не тільки з боку людей, що цікавляться гірськолижним спортом, але і з боку інвесторів. Співробітник лондонського відділення Knight Frank Родді Аріс стверджує, що однією з причин підвищеної привабливості Куршевеля порівняно з Лондоном є і досить обмежений запас нерухомості на французькому курорті. «Місцева влада прагне не допустити безконтрольного розростання забудови», - пояснює Аріс.
У Куршевелі розташований другий по дороговизні гірськолижний курорт Suites de la Potiniere.Середня ціна за ніч в стандартному номері цього готелю становить $ 1878

 У доповіді, присвяченій індексу нерухомості на гірськолижних курортах, зазначається, що за один мільйон євро в Куршевелі - одному з найдорожчих курортів Європи - можна купити квартиру площею всього 50 кв. м, у той час як в Шамоні зa ці гроші можна дозволити собі апартаменти площею 117 кв. м.


Коментарі - Куршевель переплюнув Лондон по прибутковості

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим
Всі новини
Новини