ЛОДА планує у цьому році відремонтувати дорогу у Славське

 Під час наради з керівництвом Сколівського району Сало заявив, що Сколівська РДА повинна надати пропозиції щодо ремонту, а ЛОДА своєю чергою дасть відповідні вказівки. «10 кілометрів дороги, яка веде до селища Славське ми можемо зробити. Я можу вам пообіцяти, що ми її зробимо, але потрібна від вас ініціатива», – звернувся Сало до керівництва Сколівської РДА.

 Також він доручив визначити відповідальних за ремонт доріг у селах. «Центр села та основні дороги, які йдуть до школи, церкви, до цвинтаря, магазину. Ці дороги ми повинні зробити. Для цього є нові технології», – зазначив голова ЛОДА.

 В 2012 році підприємці зі Славського заявляли, що у їх регіоні помирає туризм через погану дорогу. Чиновники обласного рівня неодноразово обіцяли, що дорогу до смт. Славське зроблять у межах підготовки Львівщини до Євро-2012. У 2010 році тоді ще віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков запевнив, що 2011 року у бюджеті планується закласти кошти і збудувати автомобільну дорогу між трасою Київ-Чоп і смт. Славське, як до одного з центрів Олімпіади-2022.

Джерело: http://zaxid.net


Всі новини
Новини