Ліндсі Вонн перейшла у HEAD
Компанія Head офоциально оголосила про те, що краща гірськолижниця світу Ліндсі Вонн підписала контракт, по якому наступні 5 років вона змагатиметься на лижах Head, в черевиках і з кріпленнями цієї компанії. Термін дії угоди поширюється до 2014 року, включаючи Олімпіаду в Сочі. Тепер в команді Head налічується відразу три сильні гірськолижниці планети. Екіпіровку цієї компанії використовують краща подруга і суперниця Вонн Марія Ріш (Німеччина), а також Ганна Персон (Швеція).

До цього чемпіонка світу, і переможниця Кубка світу в загальному заліку була обличчям Rossignol. Вірність компанії Ліндси зберігала з самого початку своєї кар'єри. Але після того, як цей виробник гірських лиж зажадав від спортсменів кардинально зменшити виплати по спонсорських контрактах, щоб впоратися з кризою, Вонн вирішила покинути Rossignol.

Ліндсі Вонн вигравала Кубок світу по гірських лижах в спільному заліку два роки підряд, в сезоні 2008-09 вона також була кращою в Кубку світу в швидкісному спуску і супергіганті. На чемпіонаті світу по гірськолижному спорту вона виграла золото в швидкісних дисциплінах а в цілому в її кар'єрі поки 22 перемоги на етапах Кубка світу.


Коментарі - Ліндсі Вонн перейшла у HEAD

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим
Всі новини
Новини