МОК зацікавилися Олімпіадою в Карпатах

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) дав позитивну попередню оцінку ідеї проведення зимової Олімпіади в Карпатах. Про це в ході засідання Кабінету міністрів заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, передає кореспондент РБК-Україна.

"На відкритті Олімпійських ігор у Лондоні я мав бесіди з президентом Міжнародного олімпійського комітету Жаком Рогге і президентами декількох федерацій видів спорту. У всіх дуже оптимістичні надії і на виступ нашої збірної, і на спортивний потенціал України взагалі. Жак Рогге привітав з вражаюче успішним проведенням в Україні Євро-2012 і побажав, щоб наша країна розвинула цей успіх і в спортивній, і в інших сферах", - сказав Азаров.

Азаров пообіцяв, що "ми це і робитимемо. Всі переконалися, який сильний поштовх для розвитку країни, для підвищення самооцінки дають такі масштабні проекти, як футбольний чемпіонат. Тому, безумовно, такі ж зусилля ми докладемо до проведення Чемпіонату Європи з баскетболу, який відбудеться 2015 року в Одесі, і до того, щоб завоювати право проводити в Карпатах зимові Олімпійські ігри 2022 року".

Прем'єр додав, що "пан Рогге повідомив, що комітет розглянув, які умови для ігор в українських Карпатах, і дав попередній позитивний висновок. "Осмілюйтеся, пан прем'єр-міністр, подавайте заявку", - сказав президент МОК. Таким чином, можемо від слів переходити до справ".

www.rbc.uaВсі новини
Новини