Марсель Хіршер записав вражаюче по барвистості відео

Чемпіон світу Марсель Хіршер у співавторстві з Ред Булл, створив одне з найяскравіших відео в своїй кар'єрі.
У відео було використано безліч, вишок із завантаженою в них різнобарвною фарбою, які здетонували у міру проходження чотириразового переможця Кубка світу, австрійця Марселя Хіршер. Результат - вражаюче барвисте відео, в одній з найоригінальніших постановок нашого часу. Цей ролик на YouTube, вже набрав більше чверть мільйона переглядів.
Хіршер сказав, що для нього це був неймовірний досвід, хоча він визнав, що було досить важко тому, що він часом був засліплений кольоровими барвниками, які виривалися з вишок, "Це був сюрреалістичний досвід, просто дивно, я навіть не міг покататися на лижах зі своєю нормальною швидкістю, яку я зазвичай досягаю в гонках, хоча траса була дуже крутою, особливо в першій її частині ".
Як заявили організатори відеоролика, під час зйомок в картині не постраждала жодна тварина або рослина, "Всі матеріали для кольорових ефектів були на 100% натуральними і команда отримала всі дозволи від місцевої влади". Єдине, що прийшло в повну непридатність - це спочатку бездоганний білий комбінезон, який наприкінці зйомок сяяв усіма кольорами веселки ...Всі новини
Новини