Маска UVEX Uvision Variotronic - революція на ринку інновацій!

 Компанія Uvex займається розробкою і виробництвом масок починаючи з 30-х років двадцятого століття, вся продукція має високу якість і інноваційність, що дозволяє зберігати лідируючі позиції в своїй області до сьогоднішнього дня.

 Першими в світі компанія Uvex створила окуляри з візору на основі рідкокристалічної панелі з керованим рівнем затемнення. Окуляри сумісні з шоломами будь-якої конструкції. Безпечні і міцні подвійні сферичні лінзи. Максимальний захист від запотівання Supravision. Вентиляційна система climazone. На міжнародній виставці в Кельні, компанія Uvex представила кросові окуляри Uvision Variotronic - оригінальна розробка, здатна зробити революцію на ринку. Завдяки повністю контрольованої електронної функції затемнення, досягається оптимальна видимість в будь-яку погоду. Електро-хроматичний візор працює як LCD екран.

 Між лінзами візора розташований рідкокристалічний шар, в статичному стані кристали тонкі, що робить скло абсолютно прозорим (окуляри забарвлюються в м'які жовті тони), а якщо в очі вдаряє сонячне світло, один рух і миттєво (1 / 10 с) окуляри темніють. При цьому різкість картинки, деталізація і перспектива анітрохи не спотворюються. Слід зазначити, окуляри підвищують чіткість картинки, пом'якшують різкі контрасти, роблячи зображення більш м'яким і не втомливим для очей. Однією батарейки при включеному світлофільтрі вистачає на тиждень експлуатації (більше 200 годин). Електронна начинка не позначається на вазі і розмірах, кнопка розташована з лівої сторони біля ремінця, що дозволяє перемикатися між режимами не втрачаючи контролю.

Всі новини
Новини