Маттіас Ланцінген подав судовий позов на FIS

Колишній австрійський гірськолижник Маттіас Ланцінген планує отримати компенсацію від Міжнародної Лижної Федерації (FIS). В березні після падіння на трасі супергіганта в норвежському Квітфелі Маттіасу ампутували нижню частину лівої ноги.
Манфред Айнедтер, адвокат Ланцінгера, заявив, що його клієнт хоче подати заяву в суд в звязку з несвоєчасним наданням медичної допомоги і недостачею необхідного обладнання на трасі.
Як повідомляє ІТАР-ТАСС, причиною стали результати незалежної експертизи, яку за проханням спортсмена і його адвоката провів відомий німецький хірург Бернд Штекмаєр, признаний у всьому світі спеціаліст в області сосудної хірургії. Висновок авторитетного експерта звівся до того, що ампутація кінцівки стала наслідком не тільки великої втрати часу, який пішов на пошук відповідної лікарні в Норвегії, але й грубих помилок лікарів. Німецький лікар звинуватив своїх норвежзьких колег в халатності, оскільки вони не провели перед операцією антіографію, щоб виявити стан і степінь пошкодження кровоносних судин з метою відновлення пошкодженої ноги. В результаті шунтування було проведено не там де потрібно і ногу довелось ампутувати до коліна, хоч цього можна було уникнути.
Президент FIS Жан-Франко Каспер сказав, що він не здивований, що Маттіас вимагає компенсації. «Я чекав цього з першого дня після того як це сталося. Це нормально після серйозного випадку.» - сказав Каспер. Він не коментував далі ситуацію. FIS підтвердила, що документи, які стосуються цієї справи отримані і з ними працюють юристи з Відня.

eurosport.com


Всі новини
Новини