Мікаела Шіффрін зробила золотий "дубль" на етапі Кубка світу в австрійському Земмерінг

У найскладніших погодних умовах з сильним снігопадом і туманом, на етапі Кубка світу в австрійському Земмерінг завершилась друга гонка в слалом-гіганті у жінок, яку в підсумку, виграла американка Мікаела Шіффрін. Другою фінішувала француженка Тесса Ворлі, яка програла переможниці 0,15 секунди, третьою стала німкеня Вікторія Ребенсбург, яка, після серії не самих вдалих виступів, завоювала, нарешті, свій перший подіум в поточному сезоні Кубку світу.

Потрібно зазначити, що Анна Файт (Феннінгер), яка повернулася в гонки, зуміла в своєму другому виступі після довгої перерви, викликаної важкою травмою, завоювати перші в сезоні очки Кубка світу. За підсумками гонки на другий трасі вона зберегла за собою 25-е місце і "оформила" перші шість балів в свою скарбничку Кубка світу.

Тільки шостою фінішувала в гонці Лара Гут, що принесло швейцарській гірськолижниці 40 очок. А це означає, що незалежно від результату заключної гонки цього року в жіночому Кубку світу, лідером в загальному заліку в 2017-й рік вступить Мікаела Шіффрін. Набравши вже 698 очок, вона стала недосяжною в році, що минає для будь-якої з суперниць. Найближча суперниця Лара Гут - 583 очки.

На фото Мікаела Шіффрін - дворазова переможниця в гіганті на етапі КС у Австрії.