На "Буковелі" нова акція! "Оксамитовий сезон - 10 000"

Загальні умови
1. Термін проведення акції: з 25 березня 2011 року до 17 квітня 2011 року.

АБОНЕМЕНТИ ЩЕ Є В ПРОДАЖУ

2. Пункти реалізації акційних абонементів: акційна каса (Інфо-центр), з 08:00 до 18:00, каса на нижній станції витягу №8 – з 09:00 до 16:25, решта кас продажу абонементів ТК «Буковель» - з 12:00 до 16:55, каси які обслуговують вечірнє катання (нижня станція витягів №2, 2R, нижня станція витягу №1) – з 12:00 до 19:55, Інтернет-магазин, авторизовані точки продажу.

3. Умови придбання абонементів за акційними цінами: заповнення анкети.

4. Одна особа може придбати згідно даної акції 2 абонемента на кількість підйомів та необмежену кількість абонементів на прокат спорядження.

5. За цією акцією можна придбати наступні абонементи на витяги: «Економ», «Всі дні», «Всі дні +» Всі абонементи діють до повного використання.У вартість всіх абонементів включено можливість вечірнього катання. Для всіх абонементів встановлено інтервал 5 хвилин для їх наступного використання. Всі абонементи діють виключно під час зимових сезонів.

Абонементи діють на всіх витягах ТК «Буковель».
На спеціально відгороджені слаломні траси, фан-парки, дитячі майданчики, траси для сноутюбінгу, каток вхід здійснюється за спеціально призначеними для них абонементами.

Абонементи сезону «Економ» діють у будь-який день із понеділка до четверга (не обов’язково підряд), крім сезону «Святковий».

Абонементи сезону «Всі дні» - у будь-який день (не обов’язково підряд), крім сезону «Святковий».

Абонементи сезону «Всі дні +» діють у будь-який день.

6. За цією акцією можна придбати абонементи на прокат таке спорядження:

a. лижі (комплект з черевиками, палицями) категорій «А», «В», «С» - для дорослих та категорій «D1», «D2» - для дітей;

b. сноуборд (комплект із черевиками) категорій «А», «В», «С» - для дорослих та категорії «D» - для дітей;

c. сноублейди (комплект із черевиками);

d. шолом захисний.

Абонементи на прокат спорядження діють до їх повного використання. У вартість абонементів включено можливість використання прокатного спорядження на вечірньому катанні.

Абонемент на прокат спорядження передбачає використання відповідного прокатного спорядження протягом одного дня (до моменту закриття прокатних пунктів) в будь-який день зимового сезону, крім сезону «Святковий».

Згідно цієї акції, додатково до основного комплекту спорядження, надається захисний шолом безкоштовно.

Варто пам'ятати, що вже в зимовому сезоні 2011-2012 катання без захисного шолому в ТК «Буковель» буде заборонене!

7. Абонементи, придбані згідно даної акції, починають діяти з початку зимового сезону 2011 – 2012, тому, придбавши їх ще в цьому сезоні під час катання, тому не потрібно буде хвилюватись, що під час проходження турнікетів із них будуть зчитуватись підйоми.

8. Придбані абонементи поверненню та обміну не підлягають. Поділити залишок на одному абонементі на декілька абонементів неможливо. Гроші за невикористані (частково невикористані) абонементи не повертаються.

9. За порушення правил поведінки на схилах, квиток анулюється. Гроші за заблокований залишок на абонементі не повертаються.

Забороняється перепродаж абонементів, організація несанкціонованих екскурсій, групових занять.

Дана акція буде доступна і для власників клубних карток, але, як і у більшості випадків, ще з більшими привілеями та знижками - вони зможуть придбати акційні абонементи на кількість підйомів, але із більшою знижкою.

10. Для власників клубних карток («VIP-Gold», «Дисконтна») діють спеціальні ціни.

Клубна картка дає можливість придбати 1 абонемент на катання в один визначений сезон безпосередньо на карту, за умови, якщо на карті були такі ж абонементи, або попередньо придбані абонементи повністю використані та окремо 2 (два) акційні абонементи на кількість підйомів за ціною як для клубної карти.

12. Якщо залишок за абонементами на картці рівний 0, тоді є можливість змінити тип квитків, які були на картці, на інші: тобто якщо були абонементи сезону «Економ» на рази може змінити, припустимо, на дні «Економ» або на рази сезону «Всі дні» і так далі.

13. Якщо на картці є діючий залишок абонементів, які не співпадають із запропонованим переліком, власник клубної картки має можливість придбати окремо 2 (два) акційні абонементи на кількість підйомів за цінами власників клубної картки.

14. Стати власником клубної картки «Буковель» і скористатись її суттєвими перевагами можна ще в цьому сезоні. Детальну інформацію стосовно придбання клубної картки «Буковель» можна подивитись тут - http://bukovel.com/events/157

Вже зараз у діє можливість придбати клубну картку «Дисконтна» за 1400 грн. ( термін дії 3 зимових сезони) або клубну карту «VIP-Gold» (з можливістю проходу на витяги через VIP- турнікет) за 1000 грн. (термін дії – 1 зимовий сезон, пролонгація на наступні сезони за половину вартості даної карти в наступні сезони) та скористатися спеціальними цінами на акційні абонементи для клубних карток.

15. Кількість абонементів на прокат спорядження, які можуть бути зараховані на клубну карту – необмежена.

16. Термін дії даної акції та кількість її учасників обмежені. Придбати акційні абонементи зможуть тільки перші 10000 учасників. Акція триває з 25.03.2011р по 17.04.2011р.

17. Пункти реалізації акційних абонементів для власників клубних карток: акційна каса (Інфо-центр), з 08:00 до 18:00, VIP-каса з 12:00 до 19:55, інтернет-магазин, авторизовані точки продажу.

Джерело:http://www.bukovel.com


Всі новини
Новини