На Буковелі пройдуть змагання Red Bull Слалом кагалом «МореСпорту»

Вперше в України 5 лютого 2011 року на гірськолижному курорті Буковель відбудеться Red Bull Слалом кагалом.На одній трасі з перешкодами і трамплінами зберуться лижники і сноубордисти для того, щоб фінішувати першими.Змагання будуть проходити у двох дисциплінах - сноуборд та лижі і в чотирьох категоріях. Максимальна кількість учасників у кожному заїзді 80.

 Спуск здійснюватиметься по трасі довжиною 1500 метрів з звилистими поворотами, широкими трамплінами, спеціальними ділянками на схилі.На старті учасники будуть розподілятися в довільному порядку.

 Всі учасники повинні подолати 20 метрів відрізок гори бігом до свого спорядження, яке попередньо буде залишено кожним на «своєму» місці, швидко надіти спорядження і стартувати з гори. Стартувати будуть всі одночасно, після звукового сигналу, який буде подавати маршал змагань. Перемагає той, хто фінішує першим.

 У кожному заїзді визначається тільки 1 переможець, який отримує призи від партнерів змагань Red Bull Слалом кагалом у вигляді сертифікатів на загальну суму 6 500 грн.

franuk.com


Всі новини
Новини