На Тернопільщині планують реконструювати біатлонну трасу та стрільбища

 На Тернопільщині з обласного бюджету планують виділити кошти на реконструкцію біатлонної траси та стрільбища в с. Підгородньому, а також санної траси у м. Кременці.

 Кошти планують залучати також з бюджетів Тернопільського та Кременецького районів.

 Розпорядження про створення відповідної робочої групи з розвитку зимових видів спорту підписав голова обласної ради Олексій Кайда.

 На його думку, Тернопільщина має великі шанси, у випадку проведення в Україні зимової Олімпіади-2022, приймати у себе змагання з біатлону та санного спорту.

 А тому він дав доручення керівникам цих об’єктів розробити презентації закладів з метою включення їх у національний проект «Олімпійська надія-2022» та інвестиційні проекти розвитку кожного вагомого спортивного об’єкту краю.

 Він також зазначив, що в області є потреба спортивного інтернату, оскільки такого наразі немає. «Дітям доводиться щодня добиратись по 40-60 кілометрів на тренування, а це не сприяє ні росту спортивного запалу в юних спортсменів, ні загалом бажанню займатись спортом», - наголосив Олексій Кайда на нараді.

 Тому обласна рада вивчає можливість створення такого навчального закладу у Великих Гаях.

 Нагадаємо, єдина в Україні тернопільська навчально-тренувальна база санного спорту «Кременець» має статус бази олімпійської та параолімпійської підготовки.

Джерело: Zaxid.net


Всі новини
Новини