Найбільший критий сніжний центр в світі відкриється в Китаї в цьому місяці

Лижний парк Ванда (Wanda Ski Park) з шістьма схилами зможе прийняти 3 тисячі людей.

Будівництво Центру зайняло чотири роки, очікується, що він відкриється в червні, на пару місяців раніше запланованого терміну.

Лижний парк Ванда знаходиться в місті Харбіні в північно-східній провінції Хай-Лонг-Цзян, де розташовано понад 50 гірськолижних курортів Китаю, включаючи Ябулі.

Його відкриття відбувається в період бурхливого зростання індустрії снігових видів спорту в країні з зростаючим інтересом до катання на лижах і сноуборді напередодні зимових Олімпійських ігор в Пекіні 2022 року.

Площа лижного парку Ванда більш ніж в два рази перевищує площу катання попереднього рекордсмена - SnowWorld Landgraaf в Нідерландах, хоча інші криті центри мають довші траси.Парк має шість гірськолижних схилів для всіх рівнів катання. Найдовший з них - довжиною 500 метрів з перепадом по вертикалі 80 метрів. Існує також великий сніговий майданчик.

Схили обслуговуються крісельними підйомниками і першою в світі конвеєрною стрічкою з моторизованим поручнем, розробленим австрійською компанією Sunkid.

Центр побудований гігантською китайською корпорацією Wanda Group в рамках програми розвитку туризму і відпочинку.

У минулому році компанія назвала вартість цього проекту - 20 млрд. Юанів (2,25 млрд. Фунтів стерлінгів), але в березні цього року новинний веб-сайт «China Daily» припустив, що вартість була вдвічі більше.

Крім критого снігового центру, Harbin Wanda Cultural Tourism City - його повна назва, буде включати льодовий каток з можливістю проведення змагань, торговий центр, дев'ять готелів, кінотеатри і центри виконавського мистецтва.

Wanda Group вже управляє декількома традиційними гірськолижними курортами, в тому числі міжнародним курортом Changbaishan в провінції Цзілінь.
Китай будує нові гірськолижні курорти з величезною швидкістю і має більше критих снігових центрів, ніж будь-яка інша країна.

Критий центр, який в даний час має найдовший схил в світі - 640 метрів, знаходиться в Німеччині, цей рекорд буде перекритий будівництвом Meydan One в Дубаї.

Передбачається, що він буде відкритий до 2020 року, його спуск на лижах матиме довжину 1,2 км.


Всі новини
Новини