Найрозумніший шолом у світі від компанії Forcite

Австралійська компанія збирається цієї зими почати виробництво шолома, в якому є «все-в-одному». Тобто, в єдиний блок будуть об'єднані відео- і фото-камера, пристрій для запису звуку, звукові колонки для програвання музики, Bluetooth, рація-комунікатор і GPS-приймач. Також до шолома буде додаватися власний софт для редагування записаних відео роликів.На початку нинішнього 2015 року компанія Forcite привернула увагу кількох спеціалізованих ЗМІ, після того, як опублікувала невелике відео про проект, над яким вона працювала. Це гірськолижний шолом, який вже охрестили як Forcite Alpine, і який об'єднує в собі майже всі мислимі гаджети, які вам могли б знадобитися на схилах. У складі цього шолома, головним призначенням якого залишається захист голови, - «все-в-одному»: екшн відео-камеру, рацію-комунікатор, GPS, Bluetooth, динаміки, і навіть світлодіодний ліхтар, для тих, кому в одну прекрасну ніч раптом захочеться покататися на лижах на неосвітлених схилах.

На даний момент представлений прототип шолома, але компанія готується до масового виробництва, і запускає стартап проект в інтернеті для створення оновленої та покращеної моделі і для збору коштів. Всі бажаючі, до речі, можуть цьому посприяти на сторінці проекту. Конструкція шолома пройшла досить довгий шлях розвитку. Відео камеру, наприклад, спочатку збиралися робити з 1080 p, але тепер воно було підвищено до 4K, і камера навіть матиме стабілізатор зображення. Також буде можливість прокручувати запис в сповільненій зйомці, роблячи запис зі швидкістю 120 кадрів в секунду при 720 p.Крім того, Forcite Alpine буде поставлятися з додатком, що допоможе вам самостійно редагувати відео і накладати статичне зображення на відео. Такою можливістю вже володіє все більше і більше нових камер, які з'являються останнім часом на ринку, тому цілком логічно, що розробники вирішили додати її в свій кінцевий продукт.

Головним його призначенням все ж залишається виконання захисної функції, і який може розбитися або поламатися як під час падіння, так і під час транспортування або при зберіганні. Розробники Forcite Alpine продумали цей момент, і тому майже всі технологічні елементи шолома є знімними і можуть бути замінені у разі поломки.

Дальність радіозв'язку також має обмеження - максимум 200 метрів, що не змінилося з часу випуску першого прототипу, як і кнопки, досить великі за розміром і розташовані в легко доступних місцях з однієї й іншої сторони шолома, так що вам навіть не доведеться знімати рукавички, щоб відповісти на виклик або поміняти музичний трек.

Всі новини
Новини