Нові лижі та черевики Rossignol 2024

Бренд провів рекордний сезон з точки зору продажів (+50%), частково завдяки надолуженню втрат від кризи Covid, але із затримками поставок, пов'язаними з цим зростанням у всіх продуктових лінійках (загалом, як і для всіх брендів цього сезону...). Варто зазначити, що це зростання відбулось в основному завдяки успіхам  Rossignol в сегменті бігових лиж , та вдалим лінійкам гірськолижних черевиків Hi-Speed та Pure.

У лінійці французького бренду на зиму 23-24 нічого не зникає, окрім React, та в цьому сезоні з'явилося багато новинок. Бренд радше оновлює свої лінійки, ніж змінює їх, тож модельний ряд Escarper повертається, але вже з новою моделлю Escarper 105; те саме стосується Blackops у повному складі та Sender, але з новою моделлю Sender 110 (тільки). Також без змін залишилась лінійка Rallybird, те саме стосується культової лінійки Hero та жіночих лиж Nova для траси. Лінійка Experience зазнала змін у дизайні як для чоловіків, так і для жінок.

Лінійка Experience
Лінійка Forza замінює React з ідеєю повернути трасовий стиль катання  в центр гірськолижного дискурсу, вона і на далі залишається основним видом активності відвідувачів гірськолижних курортів, особливо в роки, коли є дефіцит снігу. Слоган Forza - "ліцензія на карвінг", адже ідея полягає в тому, щоб покращити підтримку лижника в карвінгу та кутове зчеплення. У той час як ширина залишається незмінною, носок був розширений до 136 мм на топових моделях в лінійці з семи лиж (всі з технологією V-Tec у волокні, карбоні, вуглецевому сплаві і титані, в залежності від рівня). З іншого боку, нахил діапазону базується на куті, взятому на трасі, для того, щоб оцінити рівень лижника. Протягом багатьох років ідея полягала в тому, щоб просуватися вгору по діапазону, щоб досягти Нірвани: ідеальної кривої, яка дозволяє грати на більш продуктивних лижах, таких як відомі Master. 

ліцензія на карвінг

Таким чином, ми бачимо Forza 20 в базовому рівні, з каркасом і сердечником з деревини (400 євро), потім Forza 30 з каркасом, сердечником з деревини та вставками з вуглецю (450 євро) і Forza 40, основний рівень з сердечником з деревини, прямими кантами та вуглецевим каркасом (520 євро). Далі йдуть Forza 50, сердечник з деревини, прямі канти та каркас з вуглецевого сплаву (650 євро) з кріпленням Konect та Forza 60 з сердечником з деревини, прямими кантами та титаналом (760 євро). На вершині асортименту - Forza 70 з сердечником з деревини, прямі канти та V-Ti (950 євро), а потім Forza 70+ Master (такий самий за конструкцією), з кріпленням R22 для гонок (1110 євро). Зауважте, що розмірна сітка збільшується на кілька сантиметрів порівняно з React, щоб протидіяти плаваючому прямому сліду, спричиненому збільшенням ширини носка.

Лінійка Forza
Для фрірайду Rossignol пропонує нову модель Sender 110, яка фактично є лижами Макса Палма з його ранніх успіхів, з унікальним дизайном і конструкцією деревини з тополі PEFC, вставкою Titanal на всю ширину під стопою, невеликим носком Air-Tip, Demtec для поглинання вібрацій і подвійним LTC, доступну в розмірах 170, 184 і 191 см (750 євро без кріплень). Зверніть увагу, що для цих лиж було розроблено фірмовий дизайн "Pivot" від Макса Палма та Логана Пехоти.

Новий Escaper 105 для скітуру використовує конструкцію 97, але з більш широкою серединою при легкості, 1450 грамів на пару при 179 см довжини. Доступні розміри 170, 179 і 187 см за 850 євро без кріплень.

Екологічна відповідальність
Лижі Essential з колодкою 68 мм (на базі Hero Elite ST) мають характеристики лиж Hero MT або Forza 60, але на 77% придатні для переробки завдяки використанню меншої кількості компонентів (лише 7), всі з яких виготовлені з перероблених або біологічно чистих матеріалів. Наприклад, верхній лист виготовлений з дерева, а боковини переробляються. Rossignol також зобов'язується протягом п'яти років пропонувати 30% свого асортименту лиж, що відповідають цьому стандарту переробки. Мало того, технічні характеристики цієї моделі стали доступними для всієї індустрії, з метою створення якомога ширших можливостей. Доступні розміри: 155 і 167 см за 1050 євро з SPX14.

Нове взуття 2024
Немає нових форм, тому асортимент не змінився, за винятком деяких нових косметичних засобів та аксесуарів на Alltrack, таких як Alltrack W LT, де ін'єкційний пластик пропонує унікальний на ринку градієнтний колір, який є дуже візуально привабливим. Подвійний ремінець на моделі Pure тепер доступний на всіх Alltracks.


У рамках програми Respect 100% продукції Rossignol проходить оцінку життєвого циклу (LCA), щоб визначити вартість викидів CO2 та зменшити вплив виробництва на навколишнє середовище. Серія Speed (104 мм) є повністю чорною, оскільки вона виготовляється з відходів пластику, а отже, з різних кольорів для отримання 15% вторинної сировини з фабрик бренду.

У 2024 році бренд Rossignol презентує ряд інноваційних змін у своїй продукції. Нова модель Forza замінює React з акцентом на поліпшення карвінгу. З'явились нові моделі Sender 110 та Escaper 105, призначені для різних видів катання. Бренд прагне до екологічної відповідальності, представивши переробну модель лиж Essential та зобов'язавшись зменшити вуглецевий слід у виробництві. Також було внесено деякі косметичні зміни в лінійку взуття Alltrack. Rossignol продовжує інновації та зобов'язання до сталості у своїй продукції.

Rossi 2023-24


Всі новини
Новини