Нові підйомники в Валь-ді-Фьемме і інші нововведення

В регіоні Валь-ді-Фьемме (область Трентіно, Італія) почали діяти два підйомника нового покоління.

На гірськолижному курорті Белламонте щойно запущена в дію нова екологічна гондола, а в Обереггене почав працювати перший telemix підйомник - на одному тросі підвішені і кабінки, і крісла.

Екологічно дружній гондольний підйомник Bellamonte 3.0 Castelir-Morea в Альпе Люсіан Белламонте є новинкою в цьому регіоні. Новий підйомник замінив два старих крісельних підйомника (Castelir-Fassane і Fassane-Morea), і так як для нього потрібні лише 15 опорних веж, 13 опор було демонтовано. Нова гондола з 10 кабінами має верхню, середню і нижні станції і має пропускну спроможність 2 200 осіб на годину. На цьому підйомнику зручно пересуватися дітям та інвалідам, для яких в регіоні створені хороші умови.

Новий telemix підйомник є лише одним з трьох основних нововведень в гірськолижному центрі Латемар (48 км трас, доступних з Предаццо, Пампеаго і Оберегген).

Telemix підйомник замінив чотиримісний крісельний підйомник Laner і піднімає 6-місцеві крісла і 8-місні кабінки на одному тросі. Туристи, які не хочуть кататися на лижах чи сноуборді, можуть дістатися на підйомнику до нової санної траси Absam, довжина якої 750 м. А траса Laner додатково збільшена і розширена для більш комфортного катання на лижах та санчатах.

У Обереггене будується новий мальовничий бар з еко-матеріалів - місцева деревина і скло, бар буде розташований над підйомником Oberholz - три величезних панорамних вікна дозволять насолоджуватися видами гір.

Всі новини
Новини