Новинки сезону 2009-2010

 Ось і підбігає до свого кінця літо і вже не за горами новий гірськолижний сезон 2009-2010. Виробники гірськолижного спорядження вже провели тести та презентації своїх нових лиж та черевиків. Впроваджені нові технології які значно облекшать навчання для новачків і підвищать стабільність у експертів, а ткож нові стильні та цікаві дизайнерські рішення, які не дадуть пройти мимо. Перед початком сезону ми пропонуємо переглянути декілька цікавих моделей лиж, та черевик.

 Rossignol Zenith ZR3.0 Oversize Універсальна карвінгова лижа, енергій і ціпка. Армування базальтом робить лижу достатньо жорсткою, орієнтована на тяжкого, або агресивного лижника. В цьому році представлений новий кардинальний дизайн, присутні класичні кольори а також оригінальності додає класичний логотип Rossignol.

Основні технології:
IPS H
BASALT ADAPTER
VAS INSERT
TPI2

Rossignol Trixie 80 Все більше дівчат пребирається у сноу-парки! А для того, щоб почати працювати на своїм власним і неповторним стилем потрібні лижі надійні та неповторні. Саме для цього і була створена ця модель з її оригінальним дизай та сучасним дизайном, та відмінними технічними характеристиками.

Основні технології:
FIT KONSTRUKTION
FULL CAP

Rossignol Harmony II styleПокоряємо гори без зайвих зусиль та страху. Нова форма бокового вирізу спеціально розроблена для зручності управління і швидшого прогресу. Форма бокового вирізу допоможе відразу відчути гармонію зі схилом і лижами. Ця технологія прекрасно зарекомендувала себе в сезоні 80-09. Дизайн лижі жіночний витончений з іскринкою.

Основні технології:
WOMEN WAIST CONCEPT
FIT TECHNOLOGY
FIT KONSTRUKTION CARBON
CAP 3D

Rossignol Vita Sensor 60 Модель для жінок які перейшли на експертний рівень катання. Завжди точний та інформативний контроль лижі як завжди цікавий дизайн який задовільнить смаки більшості жінок.

Rossignol Zenith Sensor3Модель для експертів. Колодка Sensor3 гарантує точне та інформативне катання. Високотехнологічна модель для активного та агресивного катання.

Head Icon TT 60Абсолютно нова універсальна модель лижі. Завдяки впровадженню нових технологій лижа стала ще більш стабільнішою та кращою у керуванні, прекрасно поводить себе на будь якому схилі та типу снігу.

Основні технології:
Intelligence Technology
Liquidmetal Technology
Torque Turning Technology
Tailwings Race structured UHM C base
Power Metal Jacket
Railflex Base

Head Fine OneЖіноча лижа з неповторним дизайном та запатентованими технологіями Head. Кожна жінка буде відчувати себе комфортно і легко на віражах і стабільно на швидкісних ділянках. Лижа підходить як для початківців так і для досвідчених лижниць.

Основні технології:
Intelligence Technology
Torque Turning Technology
UHM C base Power
Aramid Jacket
Tailwings+LiteRail Base 

Ну і звичайно одягВсі новини
Новини