ОАЕ - снігу багато не буває

СК «ЛЕММА» прийняла в перестрахування будівельні і монтажні ризики, пов'язані з реалізацією одного з найбільших і унікальних проектів в ОАЕ, із спільною сумою контракту більше $5.7 млрд.

 Проект отримав назву Jebel Hafeet Glaсier («Льодовик гори Хафіт»). Згідно йому на одній з найвищих вершин в еміраті Абу Дабі - горі Хафіт (1175 м) буде споруджено грандіозну «зелену спільноту» (“green community”),яка включатиме найбільшу гірськолижну трасу а також всі необхідні рекреаційні об'єкти, у тому числі два висотні готелі на вершині, поля для гри в гольф, тематичні парки і торгово-розважальні центри.

 Керує будівництвом група з 114 німецьких інженерів. З вершини гори Хафіт проляже тунель з штучною сніговою трасою протяжністю 2,6 км., який в 5 разів перевищить щонайдовші схили в Голландії і Німеччині і в 6,5 разів – сусідній гірськолижний курорт в Dubai. Схил матиме траси різної складності і конфігурації і критий трамплін. Передбачається, що частина гори буде покрита куполом, спільний майдан якого складе 337 тис. кв м. Зараз проект знаходиться на завершальній стадії розробки, буде початий в жовтні і завершений, як очікується, до 2013 року. На думку інвесторів «Льодовик гори Хафіт» зможе приймати міжнародні змагання під егідою FIS (International Ski Federation), які включають всі види змагань від слалому до стрибків з трампліну.

 Як відзначив віце-презідент СК «ЛЕММА» Ігор Васильченко, оригінальним замовником даного проекту виступає одна з найбільших інвестиційних компаній ОАЕ Tamouh Investments. «Загальна страхова сума за даним договором складає більш $ 5,7 млрд. Будівництво проходитиме у декілька етапів впродовж 4 років. СК «ЛЕММА» бере участь в даному ризику на 2%», - уточнив І.Васильченко.forinsurer.com


Всі новини
Новини