Окуляри Transcend з GPS-модулем! Це вражає!

 Нові захисні окуляри Transcend, створені компаніями Recon Instruments і Zeal Optics, спеціально для любителів гірських лиж, снігоходів і сноубордів, напевно не залишать байдужими жодного з прихильників цих видів спорту. Отже, зустрічаємо інструмент доповненої реальності для лижників.

 Кожна пара окулярів Transcend оснащена вбудованим GPS-модулем і вмонтованим міні-дисплеєм, на який виводиться швидкість руху, координати і показники навколишнього середовища.
 
 Дисплей може в реальному часі відображати і таку статистику, як вертикаль, довжина дистанції, яка залишилась, число спусків і температура повітря, а також секундомір і годинник. Дані з окулярів можна завантажити на комп'ютер і побудувати карту пройденого маршруту на Google Maps.

 В окуляри вбудований спеціальний мікрокомп'ютер, який обробляє дані, що надходять від акселерометра, гіроскопа, датчиків температури й тиску. Встановлення електронної начинки окуляр здійснюється за допомогою трьох кнопок у бічній частині. Повного заряду вбудованої батареї повинно вистачати на 8 годин роботи. Ціни на Transcend починаються від $ 399 за SPX-модель з поляризаційними лінзами і до $ 499 за SPPX-версію з поляризаційними і фотохромними лінзами.Всі новини
Новини