Олена Підгрушна відмовилася поїхати на турнір до Росії

 Капітан жіночої збірної України з біатлону, аспірантка Львівського державного університету фізичної культури Олена Підгрушна відмовилася поїхати на турнір на «Приз губернатора Тюменської області» через політику Росії відносно України.

– Сьогодні деякі українські спортсмени заявляють про відмову від участі у змаганнях, які проходять на території Росії. Як ви до цього ставитеся?

– Вважаю, що це абсолютно правильно. Буквально вчора до мене звернулися з пропозицією взяти участь у відкритих змаганнях у Тюмені, куди запрошують спортсменів з усього світу. Я змушена була відмовитися у зв’язку з цими подіями. Я абсолютно не підтримую політику Путіна і вважаю, що він зовсім не правий у своїх діях. І це правильне рішення, якщо спортсмен відмовляється прийняти участь на території Росії.

– У України з Росією зараз складні стосунки. Чи впливає це на відносини між спортсменами?

– Коли я останній раз бачилася з дівчатками в Сочі, у нас була спокійніше ситуація, не було цих військових дій. До нас нормально ставилися, і ми нормально. Між спортсменами, напевно, немає таких конфліктів, як між державами.

zik.ua


Всі новини
Новини