Перемога Тані Путіайнен в Кубку світу.

Лідери падають, Путіайнен перемагає.
На трасі гірськолижного курорту Ла Моліна (Іспанія) закінчились жіночі перегони  в слаломі-гіганті на Кубку світу по гірських лижах. Обидві спроби пройшли цікаво і яскраво, але потенційні лідери виступили несподівано невдало.
У першій спробі зійшла володарка Кубку світу  і лідер сезону американка Ліндсі Вонн. А кращий час показала Катрін Цеттель з Австрії - 1:07.02. В першу трійку увійшли також Мануелла Мельг (Італія) і шведка Марія Піетілае-Холмнер. На четвертому місці фінішувала лідер сезону в цій дисципліні Таня Путіайнен з Фінляндії, п’ятою була Ніколь Хосп (Австрія) і шостою молода швейцарка Лара Гут.
А в другій спробі спочатку впала володарка Кубку світу в слаломі-гіганті італійка Деніз Карбон. Потім Ніколь Хосп блискуче пройшла трасу і зробила саму серйозну заявку на перемогу. Через декілька хвилин її в чудовому стилі випередила Мельг. А потім на трасу вийшла Путіайнен - і змогла вирвати у італійки 0.02 секунди на самому фініші.
 Але Катрін Цеттель була нестримна - на першій засічці часу вона вигравала у фінки 0.72 секунди. По суті Цеттель потрібно було просто доїхати до фінішу. Але австрійка не змогла справитися з переживаннями, допустила грубу помилку і чудом уникнула серйозних травм – те що Катрін впала, було досить драматичним і дуже небезпечним.
Після перемоги в Ла Моліна Таня Путіайнен закріпила своє лідерство в Кубку світу в слаломі-гіганті і вийшла на перше місце в загальному рахунку.