Перший гірськолижний форум SKI FORUM Ukraine 2011

Запрошуємо вас взяти участь у першому українському спеціалізованому гірськолижному форумі SKI FORUM Ukraine 2011, що пройде в Києві в Radisson Blu Hotel 3 жовтня 2011р.Організатор форуму міжнародний туроператор «Джет Тревел», п'ятнадцять років спеціалізується на організації гірськолижних програм в країни Європи.

 На SKI FORUM зберуться представники тур- операторів, зарубіжні партнери, авіакомпанії, представники гірськолижних регіонів, курортів і готелів, туристичні друковані видання та інтернет ресурси і звичайно ті, для кого все це робиться-туристи.

 Захід пройде у форматі "робочих зустрічей", презентацій і майстер-класів, що дозволить на одному майданчику представити найбільш широко, яскраво і чітко все розмаїття гірськолижних пропозицій і послуг.
 
 SKI FORUM буде цікавий як професіоналам туристичного бізнесу, які зможуть одноразово отримати уявлення про пропозиції операторів на майбутній зимовий сезон, цікаві контакти, інформацію з перших рук під час робочих зустрічей та презентацій, так і приватним особам, яким представлені на SKI FORUM пропозиції допоможуть зробити вибір серед різноманіття пропозицій

ski-forum.com.ua


Всі новини
Новини