Зьольден — все по плану. Перший слалом-гігант Кубка світу виграла італійка Marta Bassino, і перша перемога Lucas Braaten з Норвегії.

У минулий уїк-енд в австрійському Зьольдені пройшов стартовий етап Кубка світу з гірських лиж. Це поки що єдиний зимовий вид спорту, який стартував за розкладом.

Італійка Марта Бассино стала головною героїнею етапу. Вона захопила лідерство після першої спроби і змогла втриматися на першому місці і після повторного заїзду. Марта обіграла свою співвітчизницю Федеріку Бріньоне на 0,14 секунди і здобула другу перемогу на етапах Кубка світу. Для Федеріки це сороковий подіум на Кубка світу, а для Італії - перший дубль в Зьольдені.


За італійським дуетом розташувалась Петра Влхова зі Словаччини, володарка головного камбеку в другій спробі, який дозволив їй відіграти сім позицій і, нарешті, підкорити свій перший подіум в кар'єрі в Зьольдені.


У чоловіків також не обійшлося без несподіванок. Нова зірка з Норвегії Лукас Браатен випередив швейцарця Марко Одерматт на 0,06 секунди, здобувши свою першу перемогу на етапах Кубка світу. Другий заїзд став визначальним для іншого молодого таланту, Марко Одерматт, який став найшвидшим лижником і зміг піднятися на подіум з сьомого місця.


Його товариш по команді Джино Кавіцель, що лідирував після першої спроби, піднявся на подіум, продемонструвавши впевнений заїзд. Це перший подіум для нього.


Наступний етап Кубка світу пройде 13-14 листопада в австрійському Цюрс (Австрія), де буде перший в сезоні паралельний гігантський слалом.

Нагадаємо, що зимовий сезон через пандемію у багатьох видах спорту під великим питанням. Всі етапи Кубка світу до нового року в шорт-треку і ковзанярському спорті скасовані. Серія Гран-прі з фігурного катання пройде тільки для тих спортсменів, хто живе або тренується в тій чи іншій країні. Етапи Кубка світу з біатлону пройдуть в певних локаціях. Етапи зі стрибків з трампліну і лижних гонок поки без змін і плануються за розкладом стартувати в кінці листопада.
Всі новини
Новини