Перший слаломний етап Кубка світу сезону 2016/17 у фінському Леві. Хіршер і Шіффрін призери!

  Перший слаломний етап Кубка світу сезону 2016/17, який пройшов у фінському Леві, відбувся при морозній погоді і по чудово підготовленій трасі - як під час змагань дівчат, так і під час чоловічої гонки. Однак умови по освітленості в неділю, 13 листопада, сильно відрізнялися від тих, що були під час жіночого старту днем раніше

  Що стосується переможців, точніше, переможниці, то нею абсолютно передбачувано стала американка Мікаела Шіффрін, яка здобула 9-ту перемогу в 9-ти слаломних гонках поспіль. Міка заробила 100 очок, за підсумками двох гонок нового сезону вийшла в лідери загального заліку Кубка світу  Якщо ж говорити про інших прозорих, то в Леві на другу і третю сходинку п'єдесталу пошани піднялися швейцарка Венді Хольденер і Петра Влхова зі Словаччини... Погода в Леві зіпсувалася в неділю - трасу слалому огорнув морозний туман, через який з трудом пробивався світло потужних прожекторів. Змагання у чоловіків можна з усією визначеністю записати в актив команді Австрії.

 Відразу два австрійця піднялися в Леві на призовий подіум - Марсель Хіршер зайняв перше місце, Міхаель Матт став другим. Третю сходинку п'єдесталу пошани посів ветеран команди Італії, 34-річний Манфред Мёльгг.


Всі новини
Новини