Популярний курорт в Карпатах залишився без мобільного зв'язку

 В Яремче місцева рада вирішила розірвати договори з операторами і припинити роботу базової станції стільникового зв'язку. У Карпатах популярне серед туристів курортне містечко Яремче (Івано - Франківська область) залишився без мобільного зв'язку. Телефони тут більше не ловлять сигнали компаній MТС та Київстар. Станції двох найбільших операторів відключили за рішенням місцевої міськради.

 Причина - нібито вишки погано впливають на здоров'я яремчан. Частину місцевих жителів обурювало, що антени стоять біля лікарні, і вони зажадали їх відключити. Депутати Яремчанської міськради одноголосно проголосували за розірвання договору з операторами мобільного зв'язку та припинення роботи базової станції стільникового зв'язку.

 На думку юриста львівської міськради Гелени Пайонкевич, рішення місцевої ради оператори можуть скасувати через суд. У компаніях неофіційно повідомляють, що просили виділити інші ділянки для розміщення антен, але депутати міськради не поспішають цього робити, оскільки земля в Карпатах дорога.


Всі новини
Новини