Прикарпатські летовища продано Буковелю

Відбувся конкурс щодо передачі у концесію Івано-Франківського аеропорту. Переможцем визнано ТзОВ «Скорзонера», якого рекомендуватимуть сесії обласної ради. Відтак, відповідне рішення має прийняти облрада.
"Сьогодні за підсумками проведеного конкурсу, в якому взяли участь два підприємства, переможцем визнано ТзОВ "Скорзонера". Своє рішення комісія прийняла одноголосно", – повідомив кореспонденту ZAXID.NET керівник фракції БЮТ в Івано-Франківській обласній раді Юрій Романюк.
 За його словами, право концесії виборювали дві фірми – ТзОВ "Скорзонера" та "Нафтохімік Прикарпаття".
 Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , за словами Ю.Романюка, конкурсна комісія дала доручення підготувати відповідний проект рішення на сесію обласної ради. В документі повинна бути чітко визначена щомісячна та щоквартальна концесійна сума оплати. Також Романюк повідомив, що наразі "існує затримка у визначенні концесійної вартості об’єкта через відсутність відповідного коефіцієнта, який визначає і подає Кабмін". Цей коефіцієнт комісія чекає з дня на день.
 Проте, комісія вже чітко встановила мінімальну суму об’єкта. Вона становить 42 млн грн.
 Також Романюк повідомив, що "однією із категоричних умов депутатів обласної ради є збереження цільового використання об’єкта. Зокрема - цивільного аеропорту у селі Черганівка Косівського району та цивільного аеропорту в місті Коломия".
 Нагадаємо, ТзОВ "Скорзонера" створили 2000 р., а через рік воно розпочало будівництво лижного курорту "Буковель".
 Як інформує "Українська правда", "Буковель" належить "Привату", одним з власників якого є бізнесмен Ігор Коломойський.
 Також, як інформує finance.ua,"Привату" належить "Нафтохімік Прикарпаття" (Надвірнянський НПЗ).


Всі новини
Новини