Рейс-директор жіночих етапів Кубка світу про нові технології у новому році

Керівник жіночих гонок FIS Atle Skaardal  дав інтерв'ю сайту fisalpine.com з приводу нових технологій, що стосуються Кубка світу.

«Я не був згоден з необхідністю зміни обладнання. Ми були цілком задоволені на рівні Кубка світу і не вважали, що у нас багато травм. Однак у складних ситуаціях, що виникають під час гонок в цьому році, на мій погляд, нинішнє обладнання поводиться краще в порівнянні з минулим, така ж ситуація могла б призвести до аварії або травми. Насправді, у жінок не було великих суперечок про нове обладнання. Мені здається, всі адаптувалися. І це задоволення дає нам ще більше мотивації, щоб і далі знижувати рівень травматизму в нашому спорті!

Хочу повідомити всьому світовому гірськолижному суспільству, що ми збираємося найближчим часом запустити технологію «on-board camera». Це дозволить вам побачити проходження траси очима гонщика. Камери від компанії Riedel, які вже беруть участь у Формулі-1, легкі, як пір'їнка, і дуже аеродинамічна форма, будуть знаходитися в окулярах гонщиків. Безліч проведених тестів показали, що це ніяк не впливає на безпеку. Ця нова технологія буде вперше застосована на чемпіонаті світу в Шладмінге, в лютому 2013 року. Це дозволить телеглядачам побачити гонки в абсолютно новому форматі! »


Всі новини
Новини