Розклад етапів Кубка світу сезону 2015-2016

 Календар сезону 2015/16 містить кілька змін, хоча і не кардинальних. В цілому у чоловіків заплановані 47 гонок, у жінок - 43. У Альта-Бадії (Італія) тепер буде проходити не тільки класичний гігантський слалом у чоловіків, але і паралельний гігантський слалом.

 City Event (паралельний слалом) в Мюнхені, спочатку запланований на 1 січня, за рішенням FIS скасували. Другі змагання в цьому форматі вперше в історії Кубка світу пройдуть в Стокгольмі (Швеція) - вони мають відбутися 23 лютого. Серед інших нових для Кубка світу курортів - Ля Туіль (Італія), де 21 і 22 лютого пройдуть швидкісний спуск і супергігант у жінок, а також Ясна (Словаччина), яка 5 і 6 березня візьме етапи Кубка світу в гігантському слаломі і слаломі, також у жінок.

 Вперше за довгий час Кубок світу пройде і в Азії: спочатку чоловіки змагатимуться у швидкісних видах в Південній Кореї, на трасі курорту Йонгсьон (Jeongseon), а потім змагання в гігантському слаломі і слаломі у чоловіків пройдуть в Японії, на курорті Наеба (Naeba).

Розклад етапів Кубка світу сезону 2015-2016


позначення:
DH - швидкісний спуск, SG - супергігант, GS - гігантський слалом, SL - слалом, AC - альпійська комбінація (швидкісний спуск або супергігант і одна спроба слалому), P - паралельний гігантський слалом, CE - City Event, Team - командні змагання / Кубок Націй.Всі новини
Новини