Сніжна весна

У Швейцарії після тривалих снігопадів було кілька сонячних днів, на цьому тижні знову очікується сильний сніг. Так, у Вербье випаде до 68 см свіжого снігу, зокрема , тільки за сьогодні й завтра на цьому гірськолижному курорті додасться півметра свіжого снігу! У Вілларі й інших курортах біля Женевського озера сніг пройде в середу й четвер. У Церматті в середу очікується 30 дсм снігу, у четвер - ще 20 см, а в найближчі 5 днів випаде не менш 66 см і відмінні умови для фрирайду.
 У Франції, у Шамоні й Аржантьере пройдуть найбільш рясні снігопади - прогнозується до 60 см свіжого снігу на верхніх схилах. У четвер снігопади підсиляться, похолодає.
 Відмінна ситуація зі снігом зберігається й в Австрії. Недавно там пройшли сильні снігопади, і на цьому тижні буде знову йти сніг. Деяким курортам повезло більше інших. Так, у Цель ам Ціллер випаде до півметра снігу протягом найближчих 5 днів. І хоча внизу місцями пройде дощ, починаючи із четверга очікується зниження температури.Обергурглі й Зельдені в понеділок випало порядку 5-7 дсм свіжого снігу, і там також зберігається відмінний стан трас.  
 Схожа ситуація й в Італії. Так що, як і в минулому сезоні, березень і квітень в Альпах очікуються досить сніжними, із чудовими умовами для катання.


Всі новини
Новини