Спорт поза політикою. У нас дуже дружні взаємини з російською командою і вболівальниками з Росії - Бринзак

Президент федерації біатлону України Володимир Бринзак спростував інформацію про те, що збірна України з біатлону не виступить на чемпіонаті Європи в Тюмені з політичних мотивів. "Прочитав на багатьох російських сайтах інформацію про нібито мою заяву, що збірна команда України з остраху політичних провокацій не братиме участь у Чемпіонаті Європи, який буде проводитися в Тюмені. Хочу всім офіційно сказати, що це брехня і вигадки журналіста.

До мене на стрільбище в Рупольдингу підійшов чоловік, який навіть не представився і запитав - чи візьме участь наша команда в Чемпіонаті Європи. Я відповів, що ні, про це я сказав ще місяць тому і головною причиною є те, що чемпіонат проводиться в незручні терміни, а у нас головним завданням є підготовка до Чемпіонату світу. Також незручно добиратися зі зброєю до Тюмені через транспортні проблеми та навів випадок, коли наша юнацька команда, за домовленістю з Союзом біатлоністів Росії, у вересні їхала з Мінська в Острів для участі в першості Росії з літнього біатлону. Проїхавши на територію Росії, автобус з українськими номерами був зупинений поліцією і, забравши паспорти, нашим спортсменам було оголошено повертатися назад, інакше не отримаємо паспортів.

При цьому білоруські та прибалтійські спортсмени спокійно проїхали і взяли участь у цих змаганнях. Нашій команді, після 400 км дороги довелося повертатися. Я жодного разу не сказав про жодні політичні мотиви чи провокації. Це все вигадки журналіста і це вже не вперше. Цим вони хочуть викликати якийсь ажіотаж і інтерес до своєї незатребуваної "творчості". Ми надалі завжди із задоволенням будемо брати участь у різних змаганнях та навчально-тренувальних зборах на території Росії і найближчі плани, це участь у фіналі Кубка світу в Ханти-Мансійську в березні.

У нас дуже дружні взаємини з російською командою і вболівальниками з Росії, які підтримують нашу команду. Спорт поза політикою, бойкотувати ми нічого не збираємося і закликаємо всіх журналістів писати тільки факти, а не свої припущення і домисли. Я пишу це не в якості виправдання, а заради істини", - сказав Бринзак.

джерело: gazeta.ua


Всі новини
Новини