Супергігант в Кортіна д'Ампеццо не став винятком - нова перемога Ліндсі Вонн

Американська королева швидкості Ліндсі Вонн на знаменитому італійському гірськолижному курорті Cortina d'Ampezzo в черговий раз піднялася на першу сходинку п'єдесталу. Компанію їй склали гонщиця з Ліхтенштейну Тіна Вайратер і досвідчена німецька лижниця Вікторія Ребенсбург.

«Це неймовірно, я навіть не мріяла про таке багато років тому, коли я ганялася з Ренатою. Було відчуття, що вона вигравала кожну гонку в Кортіна, і вона здавалася всім непереможною» згадує Вонн. «Я перевершила її тепер, але мені важко уявити, що у мене більше успіхів, ніж у кумирів моєї юності» поділилася Вонн з журналістами.

«Це місце неймовірно особливе для мене» продовжила переможниця. «Я побила чимало рекордів тут і мені подобається в Cortina d'Ampezzo все. Я тут завжди спокійна і впевнена, і рада, коли я перебуваю в стартових воротах. Я хотіла б мчати на лижах тут кожні вихідні».

Вонн в даний час має 75 перемог в гонках Кубка світу у всіх дисциплінах. Тільки швед Інгемар Стенмарк, який домінував в чоловічих технічних гонках в кінці 1970-х і 1980-х роках, виграв більше, 86. Вонн наближається все ближче до позначки Стенмарка.

Вонн вирвалася в лідери загального заліку, тепер уже вона випереджає Лару Гут на 45 очок.

24.01.16. Кубок світу з гірських лиж 2015/16, Cortina d'Ampezzo (Італія)
Супергігант. Жінки:

1. Ліндсі Вонн (США) - 1: 26.55
2. Тіна Вайратер - (Ліхтенштейн) - 1: 27.24
3. Вікторія Ребенсбург - (Німеччина) - 1: 27.70


Всі новини
Новини