(067) 444-00-88
(099) 389-00-88
(093) 039-00-88
Новини
Свірж 2009 - міжнародний фестиваль культур народів світу
З 31 липня по 2 серпня 2009 року в селі Свірж Львівської області пройде міжнародний фестиваль культур народів світу. Старовинний замок 1482 року, парк та костел, неперевершені краєвиди з химерними скелями, розливи ріки з острівцями, залиті сонцем зелені поля, і музика, музика, музика…

 Програма фестивалю

 Головна сцена

День 1, п'ятниця 31 липня

17.30 Ніно Катамадзе (Грузія)
19.00 Kroke (Польща)
20.00 Little Cow (Угорщина0
21.00 От Вінта (Україна)
22.00 Аулі (Латвія)

День 2, субота 1 серпня

17.00  Енвер Ізмайлов (Україна)
18.00  Піккардійська Терція (Україна)
19.00  Figli di Madre Ignota (Італія)
20.00  Mad Heads XL (Україна)
21.00  Пелагея (Росія)
22.15  Здоб ші Здуб (Молдова) 
00:00  Eastblok Music DJ Team (Німечина)

День 3, неділя 2 серпня

18.00  AtmAsfera (Україна)
19.00  Юркеш (Україна)
20.00  The Klezmatics (США)
21.00  Cankisou (Чехія)
22.00  Cesaria Evora (Капе Верде) 
00.00  Speed Caravan (Франція)

Рок сцена

День 1, п'ятниця 31 липня

17:00  Село і Люди
18:30  Пропала Грамота
19:15  Флайзза
20:00  Гуцул Каліпсо
21:30  Оркестр Янки Козир
22:15  Юркеш
23:15  Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії"

День 2 , субота 1 серпня

17:00  Метелики
17:45  Чарзілля
18:30  PoliКарп
19:15  КоралЛі
20:00  Дримбададзига
20:45  Тінь Сонця
21:30  Воанергес
22:15  Фліт
23:15  Воплі Відоплясова

День 3 , неділя 2 серпня

17:00  Singleton
17:45  Ми100
18:30  Самі Свої
19:15  Quinsberry Shot
20:00  Еренеріа
20:45  Animals' Session
21:30  YouCrane
22:15  Димна Суміш
23:15  Esthetic Education

Фолк сцена

День 1, п'ятниця 31 липня

13:00  Ансамбль корінного співу с. Лагодів
14:00  Транскапела (Польща)  
14:45  Контрабас (м. Полтава)
15:30  PoliКарп (Україна)
16:15  Affabre Concinui (Польща)
17:00  Нігунім (Україна)

День 2 , субота 1 серпня

13:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)
14:30  Бачівчанка, ансамбль корінного співу с.Бачів (Львівська область) 
15:00  Стрибожі Внуці
15:30  Гудаки
16:00  Саламат Садикова (Киргизстан)
16:45  Конкорд (Україна)

День 3 , неділя 2 серпня

13:00  Жіночий ансамбль автентичного співу с. Іванівка, Перемишлянського р-н
13:30  Божичі
14:00  Алтай Кай (Росія)
15:00  Рун
15:45  Verlibena
16:30  Бурдон

Танцювальна сцена

День 1, п'ятниця 31 липня

09:00  Йога
10:00  
11:00  Афро-арабський фьюжн
12:00  Свята Ватра (Україна-Естонія)   
18:00  Середньовічні танці
19:00  Аргентинське танго
20:00  Східні танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 2 , субота 1 серпня

09:00  Йога 
10:00  Нігунім, єврейські танці
11:00  Бурдон
12:00  Афро-арабський фьюжн
18:00  Рун, ірландські танці
19:00  Середньовічні танці
20:00  Вірменські танці
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

День 3 , неділя 2 серпня

09:00  Йога
10:00  Середньовічні танці 
11:00  Вірменські танці
12:00  Аргентинське танго
17:30  Алтай Кай (РФ), семінар з горлового співу та народних інструментів
18:00  Гудаки
19:00  Східні танці
20:00  Школа українського традиційного танцю м. Київ
21:00  Сальса, бачата, ча-ча-ча

Духовна сцена, церква біля Замку

День 1, п'ятниця 31 липня

12:00  Конкорд (Україна)
 
День 2 , субота 1 серпня

12:00  Affabre Concinui (Польща)

День 3 , неділя 2 серпня

12:00  Божичі (Україна)

Театр

Ніч 1, п'ятниця 31 липня

 Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Лісова пісня" за мотивами однойменної повісті  Лесі  Українки;

Ніч 2 , субота 1 серпня

Театр пластичних мистецтв "Академія Руху", "Невгасима свічка" за мотивами творів Тараса Шевченка, Лесі  Українки  Василя Стефаника;

Ніч 3 , неділя 2 серпня

Театр пластичних мистецтв "Академія Руху". "Спогади про майбутнє" за мотивами міфів і легенд давньої  Скіфії.

svirzh.com




Коментарі - Свірж 2009 - міжнародний фестиваль культур народів світу

Ще немає відгуків про цю новину. Станьте першим
Усі новини
Новини