Сюрприз від ГК"Буковель"

Адміністрація курорту вітає всіх із початком календарної весни і для всіх наших лояльних клієнтів пропонує спеціальний подарунок: всі, хто скористався нашими акціями «Раніше плануєш - дешевше купуєш 2010 – 2011» та «10000», отримають можливість ще в цьому сезоні використовувати придбані акційні абонементи. Вже з 05.03. 2010 р. абонементи, придбані за названими акціями,будуть активними для використання.    

Однак, подарунки на цьому не закінчуються. Для всіх учасників цьогорічної акції «10000» ми підготували додатковий сюрприз – розіграш 100 карток VIP Gold та 10 карток VIP Brilliant, які нададуть своїм власникам фантастичні можливості для відпочинку.


Розіграш призових карток відбудеться через тиждень після закінчення дії акції «10000»  шляхом комп’ютерного вибору 110 випадкових номерів із нашої бази даних. Виграшні номери ми виставимо на сайті ТК «БУКОВЕЛЬ».

Слідкуйте за інформацією, можливо, виграє номер саме вашого абонементу.  Власники абонементів із виграшними номерами повинні протягом місяця зголоситись та підтвердити наявність акційного абонементу.* Якщо протягом місяця власник виграшного номеру не відгукнеться, то виграшним номером абонементу стане наступний за списком і тд.


Для отримання призових VIP-карток звертатись за електронною адресою: card@bukovel.com.ua  


А для тих, хто ще не брав участі у наших акціях, можемо порадити тільки одне - купуйте акційні абонементи та отримуйте чудові подарунки.

 
Картка VIP Gold - ціна : 1000.00 грн.
VIP-картка базового рівня. Власнику цієї картки надаються такі привілеї:
вихід до всіх витягів через VIP- коридор,
пріоритет на бронювання номерів у готелі «Буковель»***,
продовження терміну дії картки на наступний сезон за 50 відсотків первинної вартості картки. 

Картка VIP Brilliant - ціна : 10000.00 грн.
VIP-картка з постійною стовідсотковою знижкою на витяги. Власнику цієї картки надаються такі привілеї:
вихід до всіх витягів через VIP- коридор,
пріоритет на бронювання номерів в готелі «Буковель»***,
продовження терміну дії картки на наступний сезон за 50 відсотків первинної вартості картки,
знижка 100% на денне та вечірнє катання на всіх витягах протягом сезону 2010-2011


Всі новини
Новини