Тести лиж сезону 2010

Протягом 4х уїкендів на 4-х гірськолижних курортах Франції (Val Thorens, Val d'isіre, Le Grand Bornand і Chamrousse) проходять безкоштовні тести лиж і сноубордів колекції 2010 року під назвою Ski Force Winter Tour.

З 21 листопада по 13 грудня 2009 14 найбільших світових марок Atomic, Dynastar, Elan, Fischer Head, K2, Kдstle, Movement, Nordica, Rossignol, Roxy, Salomon, Scott і Vоlk надають всім бажаючим протестувати їх новинки абсолютно безкоштовно, а також отримати корисні поради і консультації по устаткуванню безпосередньо у представників виробника.

Ski Force Winter Tour – це масовий і надзвичайно популярний захід, щорік об'єднуює на гірських курортах Европи професіоналів і любителів гірських лиж і сноуборду. Це унікальні дні коли ентузіасти дістають можливість ознайомитися і випробувати будь-які останні моделі провідних світових виробників, обмінятися думками і отримати консультації фахівців абсолютно безкоштовно.

В рамках Ski Force Winter Tour також проводяться безкоштовні заняття, змагання і розіграші призів у тому числі лиж і сноубордів.

На Шамрусі також безкоштовно працюватиме підйомник Gaboureaux, щоб відвідувачів могли тут же без зайвих витрат випробувати вибрані новинки. Також цього року курорт Шамрус 1750 відкриває новий маятниковий підйомник la Croix, який перевозитиме до 3000 лижників в годину. Відповідно люди витрачатимуть менше часу на підйом і проводитимуть більше часу на снігу.
Всі новини
Новини