Травми серед кращих в Кубку світу

Зразу декілька  повідомлень про травми прийшло на цьому тижні. Серед сумних - информація про травму коліна американської гірськолижниці Ліндсі Вонн. Зараз вона знаходиться в клініці Вейла (США), де проходить обслідування. Наробиша шороху на трасі слалома в Леві, американська гірськолижниця травмувала ліве коліно в період, коли падала  на тренувальній трасі супергігантського слалома в Купер Майнтин. По попередньому діагнозу, зв`язки коліна залишились цілі, хоть поки що невідомо, скільки часу потрібно буде Вонн, щоб знову приймати участь в тренуваннях. Скоріш за все, в найближчих гонках вона сзмагатися не буде.

Повторна операці я у Марліз Шильд
Марліз Шильд в Інсбруці 19 листопада була зроблена чергова операція. Після тяжкої травми, отриманої австрійською спортсменкою під час тренування на льодовику Реттенбах, спортсменці доводиться проходити щотижневий трьохгодинний курс терапії. По словах лікаря, Гернота Шпернера, повторна операція була необхідна для швидшого одужання Марліз: «Ми видалили два нижніх болта зі стержня, це позволить практично ідеально сумістити кості в місці перелому по принципу телескопу». На сьогоднішній час гірськолижниця почуває себе добре.

"Хермінатор" летить за океан
Недивлячись на виявлену недавно травму (тріщина в міжпозвоночному диску), Херман Майер вирішив летіти в Північну Америку. «Я хочу використати найменшу можливість приймати участь в гонках в Бівер Крик и Лейк-Луис», - пояснив своє рішення австрійський спортсмен. 35-літній гірськолижник вилетів на тренувальну базу австрійської команди в Сан Пікс (Канада), де продовжить курс лікування. На відміну від Майера, його колега по команді Head, австрієць Ханс Груггер, залишиться вдома и продовжить лікування колінного суглоба.

Паландер надіється на швидке повернення
Фінський слаломіст Кале Паландер побував на першому слаломному етапі сезону в Леві тільки в якості глядача: незадовго до первшої гонки в Зельдені йому була зроблена чергова операція на берцовій кістці. Недивлячись на це, Паландер збираеться почати тренування вже в січні 2009 года, щоб до кінця сезону встигнути прийняти участь в парі змагань розіграшу Кубка світу. «Нажаль, чемпіонат світу у Франції обійдеться без мене», - заявив Кале.


www.eurosport.com 


Всі новини
Новини