У Карпатах міліціонерів зобов'язали вивчити російську мову

На Новий рік найбільшу кількість нарядів міліції в України буде забезпечувати правопорядок та надавати допомогу людям на станціях, розташованих у гірській місцевості. Зокрема, у зв'язку з щорічним зростанням кількості туристів з Російської Федерації вперше за десятиліття проведено заняття щодо удосконалення розмовної російської мови.

 Як повідомили у ДГЗ МВС України, на спеціальних заняттях із службової підготовки, проведених на поточному тижні, міліціонери вивчали і практично відпрацьовували методи надання медичної допомоги при переохолодженні, травмах пов'язаних з падіннями під час швидкісного спуску з гір в місцях, не пристосованих для занять гірськолижним спортом , отримали спеціальні інформаційні довідники з питань курортно-туристичної справи в Українських Карпатах. Також для них були проведені заняття з удосконалення розмовної російської мови.

 Як стверджують правоохоронці, передислокація значної частини сил патрульної служби міліції на станції в гірські райони не послабить охорону правопорядку на вокзалах обласних центрів і вузлових станціях.

franuk.com


Всі новини
Новини