У Львові вперше проведуть змагання з нордичної ходьби.

У неділю, 3 квітня, у Стрийському парку міста Львова з нагоди Міжнародного Дня спорту вперше відбудуться змагання з нордичної ходьби. До участі запрошують жінок та чоловіків у двох вікових категоріях: "Дорослі": 18 – 39 років та "Ветерани спорту": 40 років і старші.

"Ці змагання покликані пропагувати здоровий спосіб життя та сприяти залученню усіх верств населення Львівщини до систематичних занять фізичною культурою та спортом, зазначила Оксана Вацеба, – а також популяризувати скандинавську ходьбу "Nordic Walking".

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури і спорту Львівської обласної державної адміністрації Оксана Вацеба.

Урочисте відкриття змагань – о 12:15. Старт о 12:30 біля кінотеатру "Львів". Зазначимо, що змагання організовують за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА.Нордична ходьба (від англ. Nordic Walking), дослівно - Ходьба з палицями (фін. Sauvakävely, від sauva - «палиця» і kävely - «ходьба», «прогулянка») - вид фізичної активності, в якому використовуються певна методика заняття і техніка ходьби за допомогою спеціально розроблених палиць. В кінці 1990-х стала популярна в усьому світі.
Також це ефективне тренування найрізноманітніших видів м'язів.


Всі новини
Новини