У Швеції стане на одну зимову забаву більше!

 Шведи спантеличені будівництвом критих об'єктів, де можна кататися на лижах цілий рік. Власний лижний тунель, другий у країні, скоро з'явиться в західній Швеції, в Trestad Center, що між Тролльхеттеном і Венерсборгом. Тунель дасть можливість кататися на лижах при будь-якій погоді і він не перший у своєму роді в Швеції.

 "Ми сподіваємося, що він стане рекордним за довжиною у світі. Мета, щоб він був завдовжки більше двох кілометрів і став найдовшим тунелем у світі" - говорить один з ініціаторів Маттіас Юханссон. Вартість робіт оцінюється приблизно в 100 мільйонів шведських крон. Єдиним моментом, який залишилося прояснити - це конкретне місце.

 Зараз розглядається три місця навколо Трестада, і вибір визначить кінцеву довжину споруди. Підвищений інтерес до лижних гонок обумовлений успіхами шведських лижників і декількома сніжними зимами поспіль. Біг на лижах став спортивним трендом.Будівництво планується почати цієї осені і завершити через рік після початку. Місткість тунелю - від 50 до 100 000 чоловік.


Всі новини
Новини