У п'ятницю зі Львова вирушить перша в Україні електричка з веловагонами

З 20 травня у регіональному потязі Львів-Мукачеве курсуватимуть два вагони для велосипедистів. Це буде перша в Україні електричка з веловагонами. Про це йдеться в інтернет ресурсі "Zaxid.net"

Як повідомили в прес-службі Львівської залізниці, потяг №827 сполученням Львів-Мукачеве, у якому будуть два веловагони, відправиться з Львівського вокзалу у п’ятницю, 20 травня, о 7:10 год. У складі потяга курсуватимуть два вагони, обладнані стійками для перевезення велосипедів.

Велостійки будуть розміщені у першому та останньому вагонах поїзда – це вагони №1 та №8. Одна стійка розрахована на 18 велосипедів.

Пасажири, які подорожують з велосипедами, при купівлі квитків у касах мають вказати, що перевозять велосипед, та оформити квитанцію.

У довідковій службі Львівського залізничного вокзалу ZAXID.NET повідомили, що платити за перевезення багажу пасажири мають лише у тому випадку, якщо його вага перевищує 36 кг. Тобто якщо пасажир їде лише з велосипедом, це не підвищить вартість квитка.

Додамо, що регіональний потяг №827/828 сполученням Львів – Мукачеве – Львів відправляється зі Львова щоденно о 07:10 та прибуває до Мукачева об 11:15. Зворотно потяг вирушає о 16:40 та прибуває до Львова о 20:45. На шляху прямування потяг зупиняється на станціях Свалява, Воловець, Скотарське, Лавочне, Славське, Тухля, Гребенів, Сколе, а також на вокзалах Стрия, Миколаєва та Пустомит.Джерело: zaxid.net


Всі новини
Новини