Українська біатлоністка Анастасія Меркушина завоювала друге «золото» чемпіонату Європи.

В естонському Отепяя завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км у межах чемпіонату Європи з біатлону, де золоту медаль виграла українка Анастасія Меркушина.

Українка, напередодні виграла спринтерську гонку, і йшла на дистанцію першою з помітною перевагою над суперницею. Були побоювання, що спортсменка, яка не демонструє швидкий хід по дистанції, може знітитися в боротьбі з більш швидкими опонентками. Але українка гідно трималася на дистанції, а її козирем знову стала точніша стрільба, ніж у суперниць. При дуже складних погодних умовах вона промахнулася лише 4 рази.
У підсумку, Меркушина фінішувала з результатом 35 хвилин 52,9 секунди, росіянка Ульяна Кайшева відстала на 20,4 секунди, а австрійка Дуня Здуч – на 55,4 секунди.

Чемпіонат Європи проходить в Отепяя з 28 січня по 3 лютого.