Українські біатлоністи відмовилися від зборів в Тюмені

Передсезонний збір українські біатлоністки проведуть не в Тюмені, як було раніше, а в норвезькому Шушені.

 Про це повідомив президент федерації біатлону Володимир Бринзак.

 "Зараз ми працюємо у Брашові - там, де пройде літній чемпіонат світу. Потім - Рупольдинг, Раубичі і знову Брашов, де збір буде поєднаний з участю в змаганнях, - цитує Бринзака сайт ФБУ. - І ще одна новина - ми на 99% домовленості про те, що на перший сніг полетимо не в Тюмень, а в Шушен - там вже заброньовано і сплачено проживання команди.

 Із цього приводу ми добре попрацювали разом з послом Норвегії в Україні, і нам зроблять національні норвезькі візи, які не враховуються в ліміті днів перебування в шенгенській зоні. Така ж ситуація - із Словенією, де пройде один з етапів Кубку світу. За таких умов ми матимемо значно менше проблем з днями перебування в Шенгені майбутньої зими", - розповів Бринзак.

 Окрім того Бринзак повідомив, що проблем з фінансуванням команди наразі немає.

 Поки все гаразд. Нам своєчасно фінансують збори, на даний момент якихось боргів ми не маємо і усі кошти надходять вчасно. Є тільки проблема з патронами, тому що через бойові дії в Україні Євросоюз заборонив постачання патронів в нашу країну. А ті постачальники, на яких ми виходили за кордоном, зараз в періоді відпусток, тимчасово не роблять необхідної кількості патронів і тільки у вересні зможуть задовольнити усі заявки на їх придбання.

 Тому із забезпеченням патронами ми "викручуємося" важко, купуємо прямо на місці проведення зборів, і це теж не завжди виходить. Так що це поки - це найбільш болюче питання".

Сhampion.com.ua


Всі новини
Новини