В 100 років - на гірських лижах!

Джордж Джеденофф їде кататися на гірських лижах в честь свого сторіччя. Проживаючи в Каліфорнії, в Bay Area, Джеденофф не пропустив жодного сезону, починаючи з 1960 року, коли він вперше став на лижі у віці 43 років в Альта Скі, штат Юта.

Минулої зими він катався три дні, і зараз знову полетів до Юти, щоб пройти акліматизацію з рівня моря до висоти 2133 метра і встигнути до того дня, як йому виповниться 100 років. У середу він відзначить свій день народження спуском на гірських лижах разом зі своїми родичами і з товаришами по катанню, з якими дружить більше 50 років.

Джеденофф народився в 1917 році, а в 1921 його родина, рятуючись від наслідків революції, емігрувала в США (пробираючись окружним шляхом через Китай). Він виріс в Каліфорнії, після Другої світової війни став промисловим інженером і працював на заводі сталеливарної компанії Коламбія в Bay Area. У 1960 його перевели на інший сталеливарний завод в місто Прово, штат Юта, згодом відкрив для себе гірські лижі.

"У той день, коли я зателефонувала Джеденоффу, у нього народився четвертий правнук. Джордж все ж приділив час, щоб поділитися своєю життєвою мудрістю з приводу катання на гірських лижах і тортів на честь дня народження - він отримує задоволення і від того, і від іншого навіть у віці 100 років." - Julie Brown.


Всі новини
Новини