В Австрії на гірськолижному курорті Капрун відкриється спа-центр Tauern SPA!

В новому сезоні 2011 року на гірськолижному курорті в Австрії - Капрун відкриється сучасний спа-центр Tauern SPA, і розташований поруч чотирьох зірковий готель. Tauern SPA знаходиться в 100 метрах від стародавнього капрунского замку XII століття, в 10 хвилинах від центру Капрун.

Спа-центр стане одним з найбільших в Альпах (48 000 кв.м), окрім різних басейнів тут передбачені спа-зони з різними видами саун і 17-ма масажними кабінетами. Новий велнес-центр буде пропонувати гостям різноманітні сауни (фінська, зі справжньою піччю, трав'яна, біо-сауна, лаконіум і ін), відкритий і закритий басейни з протитечією і гідромасажами, великий вибір програм по догляду за обличчям і тілом і просторий тренажерний зал. У Tauern SPA будуть працювати 6 різних ресторанів і кафе.

Проект реалізований корпорацією VAMED Vitality World, яка керує в Австрії шістьма термальними і спа-центрами, в тому числі і добре відомим російським туристам центром Aqua Dome в Тиролі, поруч із Зельдені.

У новій будівлі об'єднані: сімейний готель категорії 4 зірки на 160 номерів з власним велнес-центром і лаунж з каміном, а також великий загальнодоступний спа з панорамними терасами і вікнами. Вартість проекту оцінюється в 89 млн євро.
Всі новини
Новини