Відкриття гірськолижного сезону 2022/23 у Зьольдені 22-23 жовтня

У Зьольдені зима починається 22 жовтня. Коли зірки гірських лиж святкують старт Кубка світу на льодовику Реттенбах. Жінки традиційно відкривають сезон Кубка світу в суботу першим слаломом-гігантом, а у неділю вже чоловіки промчать поміж сині та червоні ворота. Стартовий етап Кубка світу Audi FIS 2022/23 пройде 22 та 23 жовтня у Зьольдені (Австрія). У програмі – гігантський слалом серед жінок та чоловіків.Снігові умови, як природні, так і штучні, були оптимальними протягом останніх тижнів, і багато збірних команд уже встигли потренуватися на льодовику Реттенбах.

Цікавою новинкою майбутнього сезону стане етап у Церматті/Червінії, який відкриває швидкісний сезон чотирма гонками зі швидкісного спуску. Першими на трасі, яка починається у Швейцарії і закінчується в Італії, у суботу та неділю, 29 та 30 жовтня, виступають чоловіки, а потім, 5 та 6 листопада, жіночий етап.

"Родзинкою" майбутнього сезону буде чемпіонат світу в Куршевелі-Мерібелі який пройде з 6-го по 19-те лютого. Як і в попередньому чемпіонаті світу в Кортіні-д'Ампеццо, у програмі 13 гонок за 14 днів за тим самим графіком, що починається зі швидкісних дисциплін.Чемпіонат світу у Франції пройде на двох майданчиках: Мерібель прийме жіночі перегони, а Куршевель – чоловічі.

Для вироблення пропозиції щодо нового порядку старту у швидкісних дисциплінах у травні 2022 року було створено робочу групу з представників Австрії, Німеччини, Італії та Швейцарії. Мета - зробити стартовий порядок справедливішим, а перегони - більш видовищними з погляду телетрансляцій. За допомогою анкети, розісланої широкому колу зацікавлених сторін, робоча група ухвалила рішення.

Топ-10 спортсменів обирають шляхом жеребкування стартові номери з 6 по 15. Топ 11-20 обирають шляхом жеребкування стартові номери 1-5 та 15-20. Топ 21-30 обирають шляхом жеребкування стартові номери з 21 до 30.

Ще одне нововведення стосується паралельного формату. Було запропоновано змінити штрафний час у паралельних змаганнях з 0,50 до 0,75. Штрафний час – гандикап учаснику, який припустився помилки у першому заїзді. Штрафний час має бути досить великим, щоб його у другому заїзді могли компенсувати лише винятковий проїзд чи помилка непокараного учасника.

Переглянути старт гірськолижного сезону буде можна на каналі Eurosport 1

Субота, 22 Жовтня

10:45 Гірськолижний спорт. Кубок світу. Етап у Зьольдені, Австрія. Жінки. Гігантський слалом. 1-а спроба. Пряма трансляція.

13:50 Гірськолижний спорт. Кубок світу. Етап у Зьольдені, Австрія. Жінки. Гігантський слалом. 2-а спроба. Пряма трансляція.

Неділя, 23 Жовтня

10:45 Гірськолижний спорт. Кубок світу. Етап у Зьольдені, Австрія. Чоловіки. Гігантський слалом. 1-а спроба. Пряма трансляція.

13:45 Гірськолижний спорт. Кубок світу. Етап у Зьольдені, Австрія. Чоловіки. Гігантський слалом. 2-а спроба. Пряма трансляція.

Всі новини
Новини