Виставка "Зимовий Екстрім"

Значення екстремальних видів спорту зростає з кожним роком. Все більше і більше молодих людей прагнуть активно провести своє дозвілля. Тому, з появою першого снігу багато хто задається питаннями: "Як найкраще відпочити?", "Де купити спорядження?", "Як правильно його підібрати і де випробувати?", "Які гірські масиви найкрасивіші і куди варто поїхати в першу чергу? "Сьогодні на Україні багато популярних і відмінно обладнаних гірськолижних курортів, на яких є все необхідне для відпочинку і катання від лиж, сноубордів і саней до готелів і ресторанів. Насичена програма спортивних і культурних заходів підготовлена ​​для гостей курортів. Любителі крутих гір можуть відправитися на Кавказ або Альпи! Для цього турфірми готують пропозиції по зимовому відпочинку в Андорру, Австрію, Швейцарію, Болгарію, Фінляндію, Францію, Італію. Професіонали прагнуть дізнатися про новинки спорядження на майбутній сезон, а новачки хочуть придбати нові лижі, костюми, окуляри, шапочки або дізнатися де це можна взяти в прокат.

На всі ці питання Ви з легкістю зможете знайти відповіді, відвідавши виставку "Winter Sport еXtreme", яка пройде у виставковому комплексі "КиївЕкспоПлаза" за адресою: м. Київ, вул.Салютна, 2-Б (м. Нивки).

У виставці візьмуть участь провідні виробники спорядження для активного зимового відпочинку та спортивного туризму. Вони представлять на розгляд професійної публіки і просто любителів екстремального спорту найсучасніші напрямки розвитку ринку Outdoor і свою новітню продукцію, а саме: спорядження та аксесуари для всіх видів лиж, сноубордів і ковзанів. Там же будуть представлені спорядження та аксесуари для гірського туризму, екіпірування Outdoor, гірничорятувальне обладнання та спеціалізована зимова техніка (снігоходи, ратраки, снігоприбиральні машини, обладнання для льодових ковзанок).

На "Winter Sport eXtreme" можна буде знайти останні новинки спортивно-туристичної преси та отримати вичерпну інформацію про найвідоміші гірськолижні курорти, їхню інфраструктуру і по страхуванню спортивного туризму.

На презентації своїх нових колекцій консультанти провідних брендів розкажуть про особливості кожної з них, про властивості матеріалів, з яких зроблений одяг і про специфіку кожного типу лиж і сноубордів. Також тут Вам допоможуть підібрати ідеальну екіпіровку для туристичних експедицій та спортивних шкіл, для лижників і гірськолижників.

Досвід показує, що тема активного дозвілля є одним з найбільш динамічних ринків спортивних товарів та її актуальність зростає із зростанням і розвитком ринку.

Важливо також відзначити зростання зацікавленості в спеціалізованих заходах Outdoor, які корисні і вигідні оптовим компаніям, магазинам, спортивним центрам, а також окремим відвідувачам.

Winter Sport eXtreme - єдина в Україні виставка індустрії зимових видів спорту, туризму й активного відпочинку.

Winter Sport eXtreme - це професійний майданчик, на якій представлені всі актуальні напрями і основні тенденції в області зимового спорту і відпочинку, відбуваються знакові спортивні події, ділові зустрічі спортивної громадськості, державних організацій, виробників і дилерів.

Цілі виставки:
  • Просування товарів зимової спортивної індустрії на український спортивний ринок.
  • Демонстрація перспективних розробок в зимовій спортивній індустрії, включаючи нові технології та інновації за наступними напрямками: спортивна екіпіровка, спортивний інвентар, наука, медицина, харчування, технології та обладнання, архітектура та будівництво спортивних споруд.
  • Створення можливостей для обміну думками, досвідом і знаннями між представниками державних структур, громадських спортивних організацій, керівниками провідних компаній галузі, спортсменами.

Цільова аудиторія виставки:
  • Державні закупівельні структури.
  • Спортивні федерації та організації.
  • Підприємства оптової та роздрібної торгівлі: оптові компанії, спортивні магазини, супермаркети.
  • Спортивні клуби і неформальні спортивні співтовариства.
  • Профільні міністерства та відомства.
  • Спортивні споруди: гірськолижні комплекси, фізкультурно-оздоровчі та спортивно-оздоровчі комплекси, льодові стадіони і катки і т.д.
  • Професійні спортсмени та спортсмени-любителі.


Всі новини
Новини