Визначено міста-організатори чемпіонатів світу FIS 2014 та 2015 року

Під час 47го Міжнародного лижного Конгресу FIS, що відбувся з 31 травня по 5 червня в Анталії (Туреччина) Радою FIS було затверджено міста, які прийматимуть змагання чемпіонатів світу з лижних видів спорту у 2014 та 2015 роках.


Одностайно право проведення чемпіонату світу з польотів на лижах у 2014 році було віддано єдиному кандидату - чешському Харрахову.


У досить напруженій боротьбі між американським (Вейл / Бівер Крік, США) та європейським континентом (Сант-Моріц, Швецарія; Кортіна Д'Ампеццо, Італія) виграв Новий Світ. Чемпіонат світу 2015 року з гірськолижного спорту прийматимуть відомі гірськолижні мекки Північноамериканського континенту Вейл та Бівер Крік (США).


 Проте найбільш драматичним був відбір у нордичних видах спорту, де на право проведення чемпіонату світу претендували одразу чотири кандидати: Оберстдорф (Німеччина), Закопане (Польща), Лахті (Фінляндія) і Фалун (Швеція). Але переможець може бути тільки один і за рішенням Ради FIS лижні гонки, стрибки на лижах з трампліну, лижне двоборство у 2015 році розігруватимуть титули чемпіонів у шведському Фалуні.


Лідери світового сноубордингу разом з фрісталістами боротимуться за першість світу 2015 року на трасах австрійського Крайшбергу. Це перше в історії лижного спорту подібне поєднання видів спорту, багато в чому схожих між собою.

sfu.org.ua


Всі новини
Новини