Власники Буковелю будують аеродром.

Як говорить генеральний директор Скорзонери Олександр Шевченко, ця смуга буде служити для трансконтинентальних польотів того транспортного коридору, яким може стати Івано-Франківськ. За його словами, будівництво ЗПС обійдеться приблизно у  100 млн. $ , а реконструкція вантажного терміналу - "це невеликі гроші".

"Ми будемо інвестувати в смугу або, можливо, залучимо інвесторів, скажімо, за сприяння ЄС, КНР чи інших країн", - сказав Шевченко.

"Ми повинні переконатися в тому, що компанії, що мають логістичні фірми, забезпечать нам необхідний обсяг літаків, а це три-п'ять великих літаків на день", - пояснив гендиректор.

За його даними, нова смуга буде на 1 км довшою (3,3 км - ІФ) і на 10 м ширшою, щоб на неї могли сісти сучасні вантажні літаки типу Боїнг-747. Він також зауважив, що таку смугу можна побудувати протягом року.

Нагадаємо, Івано-Франківська обласна рада 13 травня 2010 року передала Скорзонері в концесію на 30 років цілісний майновий комплекс обласного комунального підприємства Міжнародний аеропорт Івано-Франківськ.


Всі новини
Новини