Власники Буковелю рятуватимуть ФК "Прикарпаття"

Фірма «Скорзонера» виступатиме інвестором футбольного клубу «Прикарпаття». Про це повідомив голова Івано-Франківської ОДА Михайло Вишиванюк на прес-конференції, висловивши подяку за це депутату ВР України, бізнесмену Ігорю Палиці.

Як повідомляє кореспондент ZAXID.NET , за словами губернатора, таке рішення стало результатом його домовленості з нардепом Палицею. Також, за словами Вишиванюка, ТзОВ "Скорзонера" взяло на себе зобов’язання завершити ремонтні роботи на стадіоні "Рух", який вже близько 20 років перебуває на реконструкції.

 Водночас, Михайло Вишиванюк зауважив, що нормально співпрацює майже з усіма народними депутатами України, які є вихідцями з Прикарпаття, окрім представників БЮТу.

 "У мене нормальна співпраця з Миколою Круцем, Василем Чудновим, Володимиром Личуком, Лілією Григорович, Романом Ткачем та Ігорем Палицею. А ось Зіновій Шкутяк чомусь відійшов від співпраці. Зовсім не йдуть на співпрацю представники БЮТ. У них одне завдання – "насвинячити" мені", – зазначив Михайло Вишиванюк.

 ТзОВ "Скорзонера" зареєстрована на території Яремчанської міської ради. У 2001 році вона відкрила туркомплекс "Буковель", вклавши 158 млн грн. У 2010 році фірма "Скорзонера" виборола право на концесію Івано-Франківського аеропорту.

 Ігор Палиця – уродженець міста Луцьк, народний депутат України (фракція НУНС).

ZAXID.NET


Всі новини
Новини