Я хочу цю роботу !

Британська торговельна мережа Halfords, яка спеціалізується на продажу товарів для активного відпочинку на природі, відкрила вакансію випробувача спальних мішків. Основні вимоги до претендентів - любов до заходів на відкритому повітрі і готовність провести кілька ночей на вулиці.

 В описі вакансії також говориться, що претенденту на місце фахівця з оцінки якості спальних мішків не обов'язково мати великий досвід у ночівлі на природі, однак наявність такого досвіду виявиться незайвою. При цьому кандидат на вакантне місце повинен вміти чітко описати свої відчуття від сну в мішку і розповісти про всі достоїнства і недоліки предмета похідного побуту.

 Представники компанії розповіли, що необхідність у відкритті вакансії виникла у зв'язку з наближенням літа, коли жителі Великобританії традиційно вибираються на вихідні природу. При цьому в торговій мережі підкреслили, що крім заводських тестів спальники повинні пройти і споживчі, однак це має відбутися ще до надходження мішків на прилавки.

 "Потрібно, щоб клієнт отримав повну інформацію про товар перед тим, як купити його. Звичайно, йому буде простіше, якщо він скористається порадами від такого ж споживача, як і він. Саме тому ми вирішили почати пошуки тестера спальних мішків", - пояснив співробітник Halfords.

 За свою працю в Halfords випробувач спальників буде отримувати по десять фунтів стерлінгів на годину, тобто близько шестисот фунтів (трохи менше 700 євро) за п'ять робочих днів. Вакансія буде відкрита до 15 квітня.

gazeta.ua


Всі новини
Новини