З поверненням, Анна!

Радісна новина для всіх шанувальників таланту Анни Файт (Anna Veith) і любителів гірськолижного спорту, які очікують гострої боротьби в жіночому Кубку світу в майбутньому сезоні.

Всупереч прогнозам лікарів і навіть очікуванням самої Анни, вона майже на два місяці раніше запланованого терміну встала на лижі і зробила кілька вільних спусків по схилу.

 - Я повернулася і тепер - найщасливіша в світі !, - написала з цього приводу спортсменка в своєму фейсбуці. Там ж Анна виклала відео своїх «перших кроків» на лижах після важкої травми коліна, отриманої в жовтні минулого року на тренуванні перед самим початком сезону.


Схоже, що тривалий період реабілітації і тренувань з фізпідготовки дають очікуваний для Анни результат, і, якщо процес буде йти також і далі, то плани дворазової володарки «Великого кришталевого глобуса», чемпіонки світу та олімпійської чемпіонки бути готовою виступати з самого початку майбутнього сезону - жовтневого стартового етапу Кубка світу в Зьольдені в слаломі-гіганті - виглядають абсолютно реальними.


Всі новини
Новини