Збірна Австрії в 29-й раз виграла Кубок націй за підсумками сезону Кубка світу

Крім індивідуальних досягнень, на фінальному етапі Кубка світу в шведському Оре були підведені і підсумки боротьби в завершеному гірськолижному сезоні Кубка світу в командному заліку. У 29-й раз кращою командою Кубка світу стала збірна Австрії, яка завоювала свій черговий Кубок націй.

Австрійці набрали 10752 очок в сезоні Кубка світу і значно випередили других швейцарців та третіх призерів - команду Італії.

Найсильнішими стали представники Альпійської республіки в окремих заліках у чоловіків і жінок. Чоловіча команда Австрії перемогла, набравши 5739 очок, випередивши норвежців і швейцарців. Вирішальний внесок у цю перемогу вніс, зрозуміло, лідер команди і володар відразу трьох Кришталевих глобусів за підсумками сезону Марсель Хіршер.

Жіноча команда Австрії також стала кращою за підсумками сезону, набравши 4886 балів і перевершивши результати швейцарських і італійських дівчат. Цікаво, що в трійці не виявилося жіночої збірної США, незважаючи на феноменальні результати в минулому сезоні власниці Кубка світу в слаломі і в загальному заліку Мікаели Шиффрін. На жаль, подруги по команді виступили в більшості своїй значно слабкіше лідера збірної, що не дозволило американкам поборотися за місце в трійці найсильніших.